Uzm. Dt.
Ezgi Çakır Köseli

Uzmanlık eğitimim boyunca Ortodonti alanında birçok eğitime katıldım, yurtiçi ve uluslararası kongrelerde sözlü ve yazılı sunumlar yaptım.

https://elmasdent.com/wp-content/uploads/2022/04/ezgi.png
https://elmasdent.com/wp-content/uploads/2022/12/img-doctor-ezgi.png

Uzm. Dt.
Ezgi Çakır Köseli

Bize Ulaşın
+90 212 640 4244
Email
info@elmasdent.com

Uzmanlık eğitimim boyunca Ortodonti alanında birçok eğitime katıldım, yurtiçi ve uluslararası kongrelerde sözlü ve yazılı sunumlar yaptım.

1988 tarihinde İzmir’de doğdum. İlk, Orta ve Lise öğrenimimi Bornova’da tamamladıktan sonra, 2006 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni kazandım. 5 yıllık Yüksek Lisans eğitimimi bitirdikten sonra 2012 yılında Diş Hekimliği Uzmanlık Sınavında (DUS) Türkiye 50.si oldum. İnönü Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalında Uzmanlık/ Doktora eğitimi görmeye hak kazandım.

Uzmanlık eğitimim boyunca Ortodonti alanında birçok eğitime katıldım, yurtiçi ve uluslararası kongrelerde sözlü ve yazılı sunumlar yaptım. 2016 yılında “Gömülü Maksiller Kaninlerin Pozisyonlarının ve Komşu Yapılarla Olan İlişkilerinin Konik Işınlı Bilgisayarlı Tomografi ile İncelenmesi” başlıklı tez çalışmam ile uzmanlık eğitimimi tamamladım.

Çalışma hayatıma İstanbul’da devam ederek, 2016-2017 yılları arasında Özel Mecidiyeköy Hospitadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde Ortodonti Uzmanı olarak çalıştım. 2017 yılında Bezmialem Vakıf Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine Öğretim Görevlisi olarak kabul edildim. 2017-2019 yılları arasında “Ortodonti I ve Ortodonti Uygulama” derslerinde eğitim verdim. Doktora öğrencilerinin, klinik ve teorik derslerinde de eğitim verme imkânım oldu. Ayrıca, İleri düzey birçok klinik vakada multidisipliner çalışma fırsatı buldum.

2019 yılında, Özel Elmas Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni kurdum ve çalışma hayatıma kendi kliniğimde devam etmekteyim. Halen uzmanlığım ile ilgili gelişmeleri yakından takip etmekteyim. Özel ilgi alanlarımın başında şeffaf plaklarla telsiz ortodonti olarak bilinen İnvisalign tedavisi, çene bozuklukları, erişkin ortodontisi, dudak damak yarıkları ve büyüme döneminde ortodontik tedaviler yer almaktadır.

Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB), Türk Ortodonti Derneği (TOD), Türk Aligner Derneği (TAD), Avrupa Ortodonti Derneği (EOS), Amerikan Ortodonti Derneği (AAO) ve Dünya Ortodontistler Derneği (WFO) üyesiyim.

https://elmasdent.com/wp-content/uploads/2022/04/logo-w.png

Uzun yıllardır hizmet veren kliniğimiz sizin memnuniyetiniz ve rahatlığınız için sorunlarınıza en ideal çözümleri sunmaktadır.

Bizi Takip Edin

Elmas Dent | Her hakkı saklıdır. | 2022

Elmas Dent | Her hakkı saklıdır. | 2022