Elmas Dent
Hakkımızda

Elmas Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 2019 yılında İstanbul Bayrampaşa İlçesi’nde Kocatepe Caddesinde Forum İstanbul ve IKEA’ya komşu lokasyonda kurulmuştur.

Kocatepe Metro durağının tam karşısında yer alan kliniğimiz, tarihi yarımadaya ve toplu taşımaya ulaşılabilirliği açısından çok merkezi bir lokasyonda yer almaktadır.

Aynı zamanda havalanına, AVM’ye ve lüks otellere yakın olması sebebiyle yurtdışından gelen hastalarımızın tedavilerini gerçekleştirirken, keyifle vakit geçirmeleri için, her türlü desteği sağlamaktayız. İstanbul içinden ise, metro-marmaray bağlantısı ile her iki yakadan da kolayca ulaşabilirsiniz.

https://elmasdent.com/wp-content/uploads/2024/02/elmasdent-1.jpg

Neden Elmas Dent?

Kliniğimiz “ağız ve diş sağlığı” alanında hastalarımızın yaşam konforunu yükseltecek hizmetleri en yüksek kalitede vermektir. Alanında uzman hekimlerle, hastalarımızın memnuniyetini ön planda tutarak, göz alıcı bir gülümsemeye sahip olmaları ve özgürce gülümseyebilmeleri için, en son teknolojiyi kullanarak, diş hekimliğinin her branşında en iyi kalitede hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

Genel Diş Hekimliği
Düzenli aralıklarla dişler muayene edilerek çeşitli diş ve diş eti hastalıkları erkenden tedavi edilebilir.
İmplant,kaybedilen dişin yerine diş fonksiyonlarını eskisi gibi yerine getirebilmesi için çene kemiğine yapılan destek alınabilecek titanyum kaynaklı bir materyaldir.
Gülüş Tasarımı
Estetik diş hekimliği genel anlamda gülüş estetiğini ön planda tutan diş görünümünde estetik bir bakış açısı yakalamaya çalışan diş hekimliği alanıdır.
Şeffaf plakların neredeyse görünmez oluşu ve takılıp çıkarılabilir olması bu süreci; tel tedavisine kıyasla çok daha konforlu geçirmenizi sağlar.
Diş Teli
Ortodonti tedavisi ile dişler arasındaki boşluklar veya sıkışıklıklar düzeltilip sağlıklı bir gülümseme kazanılır.
Diş beyazlatma ile çok daha parlak ve beyaz dişlere sahip olabilirsiniz.
Diş Koruma
Düzenli diş kontrolü; diş çürüklerinin temizlenmesi, diş plaklarının temizlenmesi, oluşabilecek rahatsızlıkların erkenden önüne geçilmesi gibi avantajlar sağlar.
Protez Diş
Dişlerimiz gülüşümüzde ve çiğneme işleminde bizim için çok önemlidir.Bazı durumlarda diş kayıplarıyla karşılaşmaktayız.
https://elmasdent.com/wp-content/uploads/2022/04/logo-w.png

Uzun yıllardır hizmet veren kliniğimiz sizin memnuniyetiniz ve rahatlığınız için sorunlarınıza en ideal çözümleri sunmaktadır.

Bizi Takip Edin

Elmas Dent | Her hakkı saklıdır. | 2022

Elmas Dent | Her hakkı saklıdır. | 2022